Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na lepence, 19 x 28 cm, rámováno, datace po r. 1910, signováno vpravo dole Lolek St. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Autor viz T 2/44, V 3/255, TB 23/337, B 6/720, NEČVU 1/456."